Μπορεί ο άστατος καιρός να μη θυμίζει ακόμα καλοκαίρι, αλλά η Ντέμι Μουρ μέσα από τη νέα της ανάρτηση μάς μεταφέρει στην παραλία και στην πιο ηλιόλουστη εποχή του χρόνου.
Ανέβασε δύο φωτογραφίες: στην πρώτη ποζάρει ξαπλωμένη, φορώντας μόνο ένα μικροσκοπικό λεοπάρ μπικίνι.
Στη δεύτερη στέκεται στην άμμο με τζιν βερμούδα και τιραντάκι. Το κοινό ανάμεσα στα δύο στιγμιότυπα, πέρα από την εκτυφλωτική λιακάδα;
Η ηθοποιός κρατάει αγκαλιά το μικροσκοπικό σκυλάκι της, το τσιουάουα Pilaf.
Η ηθοποιός διαθέτει απίστευτη σιλουέτα, την οποία αναδεικνύει με το μικροσκοπικό λεοπάρ μπικίνι που επέλεξε να φορέσει. Η κόρη της, Tallulah Willis, έγραψε στην ανάρτηση της μητέρας της: «Πανέμορφη!».
Δείτε τη νέα εμφάνιση της:
View this post on Instagram