To My Style Rocks προβάλλεται στις οθόνες μας, με ένα μικρό διάλειμμα ενός χρόνου, από το 2017 και η αλήθεια είναι πως έχουν περάσει αρκετές παρουσιάστριες από το πλατό του! Ευαγγελία Αραβανή, Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, Κατερίνα Στικούδη και τώρα η Κατερίνα Καραβάτου… Καμία, όμως, παρουσιάστρια, δεν είχε καταφέρει να απασχολήσει τόσο πολύ τον Στέλιο Κουδουνάρη!
Πιο συγκεκριμένα, ο Στέλιος Κουδουνάρης είναι ένας ευγενικός άνθρωπος, χαμηλών τόνων, που δεν του αρέσει σίγουρα να αναλώνεται σε κουτσομπολιά και διάφορες ιστορίες. Βρίσκεται στην θέση της κρητικής επιτροπής του συγκεκριμένου show από την πρώτη μέρα έως και σήμερα, 5 ολόκληρες σεζόν.
Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr